
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Length | 4 mm |
| Diameter | 2 mm |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Bulk |
| Number of Poles | 2 |
| DC Sparkover | 600 V |
Stock: 15
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04934
Ext.Price$0.04934
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04934 | $0.04934 |
| 10 | $0.04872 | $0.48720 |
| 50 | $0.04810 | $2.40500 |
| 100 | $0.04747 | $4.74700 |
| 500 | $0.04685 | $23.42500 |
